poniedziałek, 20 maja 2013

Akcja High Five

HIGH FIVE! to nowa akcja w związku z którą na blogu pojawiać się będą rankingi ulubionych, najlepszych, najbardziej interesujących, bądź najgorszych książek, filmów, gier, postaci itp..


Dzięki temu zarówno czytelnicy mogą poznać bliżej blogerów, jak i blogerzy czytelników, jeśli ci będą chętni na podzielenie się swoimi przemyśleniami i opiniami. Nowe tematy będą pojawiać się co dwa tygodnie. 
Spośród siedmiu tematów my wybrałyśmy jeden, mianowicie "Moje ulubione książki/cykle fantastyczne". Akcja na naszym blogu rusza od 27.05.2013 roku, czyli od przyszłego tygodnia. Będzie ona najprawdopodobniej przedstawiona w formie 'Top 5'.

Akcja stworzona przez: http://recenzjum.blogspot.com/

2 komentarze:

  1. Ja czegoś nie rozumiem. To gdzie my mamy pisać te swoje opinie, na blogu, czy coooo?????

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam.
    Akcja High Five to ranking, w którym nowe tematy stworzone, przez nas (prowadzących Recenzjum), pojawiają się co dwa tygodnie w środę. Mamy ich już siedem, jak zauważyłyście. Do akcji może dołączać każdy w każdej chwili :) Ważne jest zachowanie poprawnej formy (właśnie rankingu zawierającego jedynie 5 pozycji/ ni mniej, ni więcej), wrzucenie informacji (jak powyżej), podlinkowania i grafiki, no i wybrania jakiegoś z tematów, które przedstawiliśmy u siebie. Każdy uczestnik proszony jest również o zamieszczenie swojego zgłoszenia wraz z linkiem do tegoż w odpowiednim miejscu na Recenzjum. W razie niejasności służymy pomocą.

    Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń