piątek, 14 czerwca 2013

! Uwaga !

Hej, ludkowie!
 Mam zaszczyt was zaprosić na spotkanie z Krystyną Mirek- autorką wielu wspaniałych, obyczajowych powieści.Wszystkie informacje znajdują się na plakacie.
(Pani Krystyna jest również nauczycielką i akurat tak się składa, że uczy nas języka polskiego:)A to krótkie streszczenie nowo wydanej książki:
Jaką niespodziankę może nam jeszcze zgotować życie? 30-letnia Maja mieszka wraz ze swoim synkiem w eleganckim apartamencie, nabytym za namową ojca dziecka, prezesa prosperującej krakowskiej firmy. Realizuje się zawodowo, od lat jest w trwałym związku, ma uroczego synka Krzysia. Czegóż chcieć więcej? Może tylko, żeby ta idylla się nie kończyła, a przede wszystkim, żeby nie okazała się iluzją...


Książka ta, napisana lekkim piórem porusza ważne tematy. Jej wartka akcja, humor i życiowa mądrość są osadzone w realiach pracy w polskich firmach, które stawiają wiele kobiet przed trudnymi osobistymi wyborami. Jednocześnie jest to po prostu świetna lektura, która wzrusza, bawi i daje przyjemność z czytania, a barwni bohaterowie na długo zostają w naszej pamięci.

1 komentarz:

  1. Kolejna wspaniała książka naszej pani od języka polskiego, "Pojedynek uczuć". WIELKIE GRATULACJE!! Polecam inne książki pani Krystyny Mirek : "Prom do Kopenhagi" i "Polowanie na motyle". Życzę dalszej twórczości i realizacji marzeń !! ;) GB

    OdpowiedzUsuń